UKUK

Компанія «Соловій-Транс» - одна з лідерів на українському ринку. Вже кілька років здійснюємо вантажні перевезення автомобільним транспортом не тільки по Україні, а й по всій Європі. Транспортна операція здійснюється в максимально короткі терміни завдяки високому професіоналізму наших працівників. Автопарк «Соловій-Транс» складається з вантажних автомобілів вантажністю до 22 тонн об'ємом до 120 м.куб., що дає змогу виконати всі типи завантажень. Автомобілі обладнані необхідними засобами для кріплення вантажу. Основний обсяг перевезень відбувається в країни Європи, Росії, Азії й звичайно по Україні.

Соціальна відповідальність

Невід’ємною частиною корпоративної культури компанії Соловій-Транс залишається відповідальне ставлення не лише до клієнтів, але й до партнерів та колег.

Чому саме ми?

  • Парк складається з вантажних автомобілів вантажопідйомністю до 22 тон об’ємом до 120 м .куб. Це означає, що нам під силу всі види вантажів;
  • Автомобілі обладнані всіма необхідними засобами кріплення вантажу, що гарантує безпечне транспортування;
  • Основний потік перевезень здійснюється в країни Європи, Росії, Азії і також по Україні, що дозволяє охопити величезну відстань;
  • Наявність в автопарку надійних автомобілів Volvo;
  • Кожен автомобіль обладнаний сучасною GPS - навігацією. Ми на зв’язку з нашими клієнтами 24/7, поки вантаж прибуде до місця призначення.