UKUK

Послуги для замовників

Ми працюємо з масштабними міжнародними концернами, середніми та малими підприємствами. Кожного дня ми забезпечуємо більше ніж 7 000 завантажень комплектних вантажів охоплюючи більшу частину території нашої землі. Скористайтеся й Ви перевагами співпраці з групою компаній «Соловій-Транс».

Авіалогістика

Авіатранспортування вантажу - найшвидший і один із найнадійніших способів доставки товару на велику відстань, який доступний всім. З його допомогою можна транспортувати ті типи вантажів, які неможливо або дуже складно перевозити іншими способами.

Транспортування літаком - це гарантія того, що вантаж буде доставлений вчасно, цілим і неушкодженим. Фахівці логістичної компанії «Соловій-Транс» в свою чергу гарантують створення оптимальних умов індивідуально для кожного типу вантажів, підготовку всіх необхідних для перевезення документів та повний контроль над тим, щоб вантаж долетів не просто швидко і без проблем, але і був при цьому неушкодженим. Наші фахівці роблять все можливе, щоб клієнт максимально швидко і якісно отримав готовий результат послуги, яку він замовив.

Склад

Також ми пропонуємо зручні та комфортні складські приміщення, в яких до відправки можна зберігати будь-які типи вантажів. Завдяки тому, що ми маємо в своєму розпорядженні все необхідне сучасне складське обладнання, ми можемо гарантувати своїм клієнтам безпеку зберігання вантажу в оптимальних умовах.

Компанія «Соловій-Транс» має в своєму розпорядженні власні складські приміщення як на території України, так і в різних країнах Європи. Своїм клієнтам ми готові надати максимально комфортний сервіс, що включає в себе зокрема послуги вантажників, які і розмістять товар на складі, і підготують його належним чином для відправки. 

Потяг у Китай

В Україні одним з найбільш популярних напрямків для імпорту та експорту давно є Китай. Основною перевагою такого маршруту є термін доставки - у порівнянні з морськими перевезеннями, строки транспортування вантажу скорочуються до 15-20 днів.  Компанія «Соловій-Транс» надає в цьому напрямку прямий потяг, що зробить процес транспортування швидше, зручніше і дешевше.

Перевагами залізничних перевезень з Китаю є:

• Менші терміни доставки у порівнянні з морськими перевезеннями;

• Доставка набагато дешевша ніж літаком;

• При залізничних перевезеннях немає помітних збоїв у доставці та затримок, пов’язаних з погодними умовами та ін.;

• Можливість перевозити майже всіх типів вантажів, у тому числі і великогабаритні.

Залізничні перевезення

Залізничні вантажоперевезення роблять процес транспортування небезпечних, великовагових або нестандартних вантажів більш простим та зручним. Послуга перевезення вантажів залізницею традиційно користується великим попитом. У багатьох випадках це дійсно оптимальний спосіб доставки. 

Фахівці «Соловій-Транс» гарантують, що будь-який вантаж ми доставимо залізницею швидко, при цьому він залишиться цілим і неушкодженим. Прийнятна вартість і висока швидкість роблять цей метод доступним для будь-яких сфер і масштабів бізнесу.

Перевагами залізничних перевезень традиційно вважаються:

• висока вантажопідйомність;

• забезпечення необхідних умов для швидкопсувних вантажів;

• прийнятна ціна навіть при великих обсягах партій;

• можливість транспортування найрізноманітніших вантажів: рідких, сипучих, горючих і т.д.

Типи та види вантажних автомобілів

Залежно від типу вантажу, що перевозиться, використовуються різні види вантажівок.

Такі види вантажних машин, як бортові вантажівки, застосовуються для перевезення вантажів, які не вимагають спеціальних умов, наприклад: різні запчастини, будматеріали і т.д.

Морські перевезення

Морські вантажоперевезення - популярний, вигідний, а іноді і єдиний можливий спосіб транспортування вантажу з однієї країни в іншу. І кожному імпортеру чи експортеру важливо, щоб цей процес був максимально якісним, ефективним і безпечним. Єдиним недоліком такого методу вважається тривалість шляху, але цей нюанс повністю компенсується кількістю та вагомістю переваг:

• витрати мінімізуються ергономічністю транспорту;

• можливе перевезення цілого вантажу в окремому контейнері (FCL) і невеликої партії в збірному контейнері (LCL);

• відправка до будь-якої точки світу, в будь-яке портове місто.

Ми - транспортно-логістична компанія повного циклу, що бере на себе всі турботи своєчасної та безпечної доставки будь-якого вантажу з пункту А в пункт Б. Компанія «Соловій-Транс» побудувала свою логістичну політику морських перевезень так, щоб цей метод був найбільш зручним і вигідним для наших клієнтів. Великий акцент робиться на забезпечення безпеки, тому ми можемо з повною впевненістю гарантувати збереження вантажу цілим та неушкодженим.

Комунікація

Комунікація на мові Вашої країни.

Маршрути комбінованих перевезень

Більш ніж 200 морських та залізничних маршрутів об'єднують всі важливі економічні центри Європи.

Переваги

Бездоганна Репутація. Наша репутація підтверджується позитивними відгуками на всіх найбільших транспортних біржах світу та співпрацею з виключно перевіреними постійними партнерами;

Гарантована надійність. Компанія входить до VIP-користувачів, а також в ТОП 10 компаній за рейтингом надійності перевізників однієї з найбільших транспортних бірж.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди готові йти вам на зустріч та враховуємо побажання кожного клієнта, щоб ви були задоволені на 100%.

Принципи здійснення

Як організовані комбіновані перевезення? (альтернативні транспотні перевезення, що не шкодять навколишньому середовищу).