UKUK

Послуги для замовників

Ми працюємо з масштабними міжнародними концернами, середніми та малими підприємствами. Кожного дня ми забезпечуємо більше ніж 7 000 завантажень комплектних вантажів охоплюючи більшу частину території нашої землі. Скористайтеся й Ви перевагами співпраці з групою компаній «Соловій-Транс».

Типи та види вантажних автомобілів

Залежно від типу вантажу, що перевозиться, використовуються різні види вантажівок.

Такі види вантажних машин, як бортові вантажівки, застосовуються для перевезення вантажів, які не вимагають спеціальних умов, наприклад: різні запчастини, будматеріали і т.д.

Комунікація

Комунікація на мові Вашої країни.

Маршрути комбінованих перевезень

Більш ніж 200 морських та залізничних маршрутів об'єднують всі важливі економічні центри Європи.

Переваги

Бездоганна Репутація. Наша репутація підтверджується позитивними відгуками на всіх найбільших транспортних біржах світу та співпрацею з виключно перевіреними постійними партнерами;

Гарантована надійність. Компанія входить до VIP-користувачів, а також в ТОП 10 компаній за рейтингом надійності перевізників однієї з найбільших транспортних бірж.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди готові йти вам на зустріч та враховуємо побажання кожного клієнта, щоб ви були задоволені на 100%.

Принципи здійснення

Як організовані комбіновані перевезення? (альтернативні транспотні перевезення, що не шкодять навколишньому середовищу).

Наш автопарк

Для вантажних міжнародних перевезень та перевезень по Україні за принципом «від дверей до дверей», наша транспортна компанія має власний парк найсучасніших автомобілів і напівпричепів. 

Парк

Для вантажних міжнародних перевезень та перевезень на території України за принципом «від пункту А до пункту В» Соловій-Транс має власний найсучасніший парк як автомобілів так і напівпричепів SOLOVIY-TRANS. Варто зазначити, що всі транспортні засоби мають корисний об'єм до 120 м3 і навантажувальну висоту від 2.75 м до 3.0 м, що відповідає екологічним нормам EURO5, EURO6.

Страхування

Група компаній «Соловій-Транс» гарантує вам страхування вашого вантажу, що включає:

  • CMR та TIR, що визначають відповідальність перевізника вантажу;
  • Страхування фінансових ризиків;
  • Страхування відповідальності експедитора;
  • Медичне страхування водіїв;
  • Додаткове страхування за бажанням клієнта.

Сьогодні нам довіряють вантажі тисячі компаній по всьому світу, і значна складова їхньої довіри – це наші страхові гарантії.

Комбіновані перевезення

Ми займаємось комбінованими перевезеннями (LTL) – транспортування вантажу двох або більше замовників з можливим використанням  різних методів транспортування. Тобто переміщуємо вантаж не лише автомобілем, а послідовно комбінуємо декілька видів транспорту. Це максимально ефективний спосіб доставки при перевезенні на велику відстань: збільшується швидкість та знижується ціна перевезення.

Комплектні вантажі

Ми займаємося комплектними вантажами (FTL) - тобто доставляємо в окремому транспорті партію товарів, які знаходяться на різних складах і призначаються для одного або декількох отримувачів, незалежно від їх розташування.

Це один з кращих варіантів перевезення, коли замовлення товару великими партіями є недоцільним, тобто потрібно доставити невелику партію товару або сировини, яка не займає повний простір вантажного причепа автомобіля.