UKUK

Завдяки понад 6000 вантажним перевезенням щоденно компанія Соловій-Транс є лідером у сфері перевезень комплектних вантажів у Європі, Росії, Північній Африці, Центральній Азії, на Близькому Сході та Кавказі.

Станьте транспортним партнером і відчуйте численні переваги!

Корисна інформація

Знання — це ключ до успіху! З урахуванням чимраз більшого потоку інформації наше завдання полягає в тому, щоби надавати стислу та чітку інформацію нашим перевізникам.

У цьому розділі вказана найважливіша інформація, яка потрібна для повсякденної діяльності.

Транспортним партнерам

Група компаній «Соловій-Транс» є лідером у сфері перевезень комплектних вантажів у Європі. Ми співпрацюємо з українськими, а також з міжнародними компаніями на основі договорів та контрактів.

Глосарій

Вантажний контейнер – одиниця транспортного обладнання багаторазового використання, призначена для перевезення та короткочасного зберігання вантажів без проміжних перевантажень, зручна для механізованого навантаження та розвантаження, завантаження та вивантаження

Вантажовідправник – будь-яка фізична або юридична особа, яка подає перевізнику вантаж для перевезення.

Безпека та переваги

  • Гарантом розрахунку за перевезення виступаємо ми, а не замовник. Відповідно кожний замовник перед початком роботи перевіряється на платоспроможність;
  • Термін розрахунку в більшості випадків - коротший  за строк розрахунку прямого замовника;

Завантаження

За весь час роботи Група компаній «Соловій-Транс» напрацювала велику кількість прямих замовників, які забезпечують реальними постійними замовленнями на перевезення вантажів територією України, Європи і Азії.