Умови використання

На цій сторінці викладено правові умови, що регламентують використання веб-сайту soloviy-trans.com.ua. Просимо Вас уважно ознайомитися з ними. ПП "Соловій-транс" не може гарантувати, що вся інформація є чинною на момент перегляду Вами сайту.

Орієнтовна вартість послуг та умови придбання

Інформація, наведена на сайті, є довідковою та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір). Вартість (ціна) на послуги є орієнтовною та не остаточною.

Для отримання інформації про детальні умови придбання автомобілів, інших товарів та послуг, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційного дилера вашого регіону

Умови

Управління веб-сайтом - soloviy-trans.com.ua здійснюється ПП "Соловій-Транс" (далі – Компанія)

  • Місце знаходження: 79000 м. Львів, вул. Промислова, 50/52
  • Код ЄДРПОУ: 39052784

Компанія доклала зусиль для забезпечення відповідності інформації на цьому веб-сайті.

Авторські права

Всі об’єкти інтелектуальної власності (відповідно до Цивільного кодексу України), графічні зображення, тексти або інші наявні на цьому сайті матеріали та об'єкти (далі - матеріали) на веб-сайті та його наповнення, належать Компанії та/або використовуються нею на законних підставах.

Ви не можете копіювати, відтворювати, опубліковувати, завантажувати, розміщувати, сповіщати або передавати чи будь-яким іншим чином використовувати будь-які матеріали для будь-якої комерційної або публічної цілі без попереднього погодження з Компанією та/або особою, що має право на їх використання.

Ви не можете адаптувати, змінювати або створювати будь-який матеріал або інформацію на цьому веб-сайті або використовувати його з будь-якою іншою метою окрім Вашого особистого некомерційного використання. Ви погоджуєтесь користуватись цим веб-сайтом лише для законних цілей.

Компанія залишає за собою право на використання для власних цілей (включаючи публічні) будь-які матеріали, представлені на цьому веб-сайті в будь-якій формі, включаючи але не обмежуючись у формі текстів та зображень. Компанія залишає за собою право проводити моніторинг повідомлень на веб-сайті та змінювати або видаляти будь-які повідомлення.

Обмеження відповідальності

Ми намагаємося забезпечити, щоб інформація, яка викладена на нашому веб-сайті, була достовірною, повною та актуальною. В будь-якому разі користуючись цим веб-сайтом Ви погоджуєтесь на виконання Умов, які вступають в силу з моменту першого використання веб-сайту.

Без обмежень Ваших законних прав веб-сайт та вся інформація, текст, імена, зображення, фотографії, логотипи, посилання та ікони та інші матеріали (без обмежень) надаються як вони є та є доступними без прямого чи опосередкованого надання гарантій. Зокрема ми не надаємо гарантію на точність або повноту інформації, що надана на цьому веб-сайті, так само як не гарантуємо, що можливість користування цього веб-сайту буде безперервним або безпомилковим, або що на веб-сайті та його серверах відсутні комп’ютерні віруси або дефекти.

Ні за яких обставин ПП "Соловій-транс" не несе відповідальності перед третіми особами за будь-яку шкоду або втрати, що можуть виникнути у результаті використання інформації, що міститься на нашому веб-сайті або продуктів, які на ньому зображені, включаючи та не обмежуючись пряму та непряму шкоду, або шкоду, що якимось чином виникла через використання або втрату користування, даних, або прибутків в силу договору, недбалості або образливої поведінки, що виникли через або пов’язані з використання веб-сайту.

Незважаючи на всі Умови, ми не несемо відповідальності за претензіями, пов’язаними із функціональністю та доступністю цього веб-сайту.

Перелік послуг та транспорту зазначений на сайті, може відрізнятися від комерційних пропозицій, тож для уточнення інформації просимо звертатись до наших менеджерів.

Торговельні марки

Всі знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування, логотипи тощо, які ідентифікують ПП "Соловій-транс" є інтелектуальною власністю Компанії та/або виробника, та використовуються Компанією на законних підставах.

Знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування логотипи тощо третіх сторін, які використовуються на цьому веб-сайті, є власністю третіх осіб та/або такі особи користуються ними на законних підставах, а Компанія розміщує їх на цьому веб-сайті на законних підставах. Компанія не надає дозвіл на використання знаків для товарів та послуг (торговельних марок), комерційних найменувань, логотипів третіх сторін будь-якій іншій особі, окрім їх власника та/або особи, що користується ними на законних підставах. Будь-яке таке використання є порушенням прав таких осіб та законодавства України.

Обмеження відповідальності щодо програмного забезпечення

Завантаження програмного забезпечення з цього веб-сайту було детально перевірено та випробувано на всіх етапах виробництва, але як і для всього нового програмного забезпечення ми все ж таки рекомендуємо, щоб перед його використанням Ви перевірили програмне забезпечення за допомогою антивірусної програми. Ми також рекомендуємо зробити резервні копії Вашого жорсткого диску перед використанням програмного забезпечення.

Компанія не несе відповідальності за будь-які збої, пошкодження та/або втрату даних Вашої інформації або комп’ютерної системи, що може виникнути під час використання цього програмного забезпечення. Рекомендуємо отримати консультацію у Вашого системного адміністратора та/або мережевого адміністратора перед встановленням будь-якого програмного забезпечення на мережевий комп’ютер.