Повідомлення про захист даних

Захист персональних даних

Мета публікації політики з охорони особистих відомостей полягає в тому, щоб пояснити, які саме види даних ми збираємо у відвідувачів нашого сайту і як ця інформація використовується.

Усі персональні дані, отримані на сайті, збираються, обробляються і захищаються з повним дотриманням положень законодавства України і Європейського Союзу («Основні принципи захисту даних в межах Євросоюзу» - European Union Data Protection Framework Directives, відповідно до директиви EU 95/46/EC).

Персональні дані

Персональні дані на сайтах Компанії збираються через спеціальні анкети і форми. Вони можуть включати ваші П.І.Б., контактний телефон, адресу електронної пошти.

Також, якщо ви забажаєте зробити замовлення Вам буде необхідно залишити контактну інформацію і деякі персональні дані, заповнивши спеціальну форму, для того щоб Ваш запит міг бути обробленим. При цьому всі правила роботи з персональними даними неухильно дотримуються.

Підсудність

Ці Умови регулюються та підготовлені у відповідності із законодавством України. Спори, що виникають з цього приводу мають бути предметом розгляду судів України.

Якщо будь-яке положення Умов буде визнане неправомірним, не чинним або іншим чином таким, що не має юридичної сили з причин невідповідності законодавству України, таке положення має бути видалене з Умов. Всі інші положення Умов зберігають свою чинність та є обов’язковими.

ПП "Соловій-Транс" залишає за собою право на зміну будь-яких положень Умов в будь-який час шляхом викладення змін в мережі Інтернет. Якщо Ви не приймаєте цих Умов повністю, Ви маєте терміново припинити використання цього веб-сайту

Інші відомості, зібрані під час відвідування сайту

Під час перегляду нашого сайту soloviy-trans.com.ua , читання текстів на його сторінках і завантаження іншої інформації, відбувається автоматична реєстрація деяких даних про комп'ютер, з якого Ви переглядаєте сайт.

Ця інформація нічого не говорить про Вас особисто і не є персональною. Вона лише дозволяє нам підрахувати кількість відвідувачів сайту, частоту відвідування окремих сторінок, а також з'ясувати типи використовуваних ними комп'ютерів і програмного забезпечення. Завдяки цьому ми можемо постійно поліпшувати сайт і робити його зручнішим і кориснішим для Вас.