Комплектні вантажі

Ми займаємося комплектними вантажами (FTL) - тобто доставляємо в окремому транспорті партію товарів, які знаходяться на різних складах і призначаються для одного або декількох отримувачів, незалежно від їх розташування.

Це один з кращих варіантів перевезення, коли замовлення товару великими партіями є недоцільним, тобто потрібно доставити невелику партію товару або сировини, яка не займає повний простір вантажного причепа автомобіля.

Перевезення такого типу було розроблено як послуга, що дозволяє істотно економити і оптимізувати витрати на логістику. Послуга може бути дешевше до 30-40% від вартості транспортування окремих партій в напів-заповнених причепах. Саме для таких дрібних вантажів і користуються даною послугою.

Транспортування дрібних вантажів від 100 кг або комерційний вантаж, дрібні партії будь-якого товару, запасні частини для авто, побутова техніка, малогабаритне обладнання та багато іншого вагою до декількох тонн.

Але найголовніша перевага наших послуг – це оптимізований час, а як відомо, час – це гроші. Ми використовуємо перевірені і ретельно продумані маршрути. Досвідчені логісти Групи компаній «Соловій-Транс», беруться за будь-який вантаж, незалежно від того, чи це малогабаритний, великогабаритний, цінний або ж промисловий вантаж.

Група компаній «Соловій-Транс» пропонує раціональні, швидкі перевезення комплектних вантажів :

  • по всій Європі;
  • з усіх європейських країн, країн Центральної Азії, Близького Сходу та навпаки;
  • а також внутрішні перевезення в країнах ЄС.

Наша компанія займається перевезенням будь-яких вантажів, дотримуючись норм екологічних стандартів.